Řízení mateřské školky a komunikace s rodiči

Intuitivní a uživatelsky přívětivá aplikace, která zjednoduší administrativu a zefektivní komunikaci s rodiči. Aplikace Panda pro mateřskou školku je dostupná online z každého počítače, tabletu i mobilu. Školky mohou mít svůj unikátní grafický design a pokud Vám v Pandě něco chybí, rozšíříme ji.

Děti

U dětí se v aplikaci evidují základní osobní údaje, kontaktní osoby (rodiče, případně další osoby), jejich zařazení do tříd a dlouhodobý plán docházky.

Rodiče

Na rozdíl od dětí mají rodiče aktivní přístup do systému, kde mohou využívat potřebné funkčnosti (plánování a úpravy docházky, objednávky jídel, získání kontaktních informací na učitele svých dětí atd.)

Zaměstnanci

Mají přístup do systému, kde mohou vykonávat svoji standardní pracovní agendu (správu svých tříd, evidenci docházky dětí atd.).

Třídy a reporting

Třída je základní organizační jednotka, do které náleží vybraná skupina dětí, a za kterou zodpovídá jeden či více zaměstnanců školky.

Podle úrovně Vašich oprávnění si pak můžete generovat řadu užitečných reportů, například: přehledy docházky, reporty objednaných obědů, detailní podklady pro vyúčtování docházky a stravy.

Strava

Děti i zaměstnanci si mohou objednávat různé typy jídel. U dětí se jídla objednávají podle jejich plánované docházky, ale jejich rodiče mohou objednávku změnit (objednat jiné jídlo nebo objednávku zrušit). Vše záleží na pravidlech a možnostech příslušné školky.

Panda také podporuje automatické potvrzování počtu objednaných jídel u dodavatele dané školky.

Docházka

V Pandě můžete plánovat dlouhodobou docházku, zadávat plánované i neplánované absence nebo docházku navíc oproti plánu.

Učitelé zaznamenávají skutečnou docházku dětí do tříd a systém pak připravuje podklady pro fakturaci za jednotlivé školáky.

Ukázky z aplikace

Základní přednosti aplikace PANDA

Uživatelé se v Pandě rychle zorientují a zcela intuitivně dokážou využívat nabízené možnosti.

Využívat komplexnější funkčnosti se naučíte pomocí manuálu, který obsahuje řadu tipů, reálných příkladů a ukázek použití.

Spousta operací v Pandě je plně automatizována tak, aby uživatelé museli provádět pouze nejnutnější minimum akcí. Např. při každé změně v plánu docházky dítěte (zadání absence nebo naopak docházky navíc) se automaticky odpovídajícím způsobem upraví jeho objednávka jídel na dané dny.
Aplikace obsahuje spoustu kontrol, které zabrání uživatelům v nechtěných operacích nebo zadání chybných dat. Např. změna v objednávce jídel na daný den je možná pouze do termínu určeného každou školkou, poté jsou veškeré změny zakázány (protože v daném termínu odchází automatický email s potvrzením počtu objednávek pro dodavatele jídla)
Aplikace je připravena na konfiguraci dalších typů a plánů docházky včetně podpory různých způsobů jejich vyúčtování. Pomůže Vám tak jednoduše vyřešit evidenci docházky, stravy a jejich vyúčtování i ve velmi specifických případech a díky ní budete moci nabízet rodičům řešení šitá na míru jejich požadavkům.
Společnost Trigama International s.r.o. vyrobila pro Pandu defaultní grafické rozhraní, které je možné kompletně nahradit podle potřeb příslušného klienta. Základní barevné ladění aplikace jsme schopni změnit v řádu jednotek hodin, vytvoření specifické grafiky (loga, ikonek) v řádu jednotek dnů.
Řada vlastností a funkčností v Pandě je uzpůsobena tak, aby se dala, co nejlépe nakonfigurovat na míru potřebám příslušné školky. Jedná se o nastavení funkčností spojených s agendou stravování, řešením docházky či absence, způsobu vyúčtování, oprávnění jednotlivých uživatelů a rolí apod.
V případě, že náš klient nevyžaduje specifické změny, jsme schopni mu na naší infrastruktuře připravit samostatnou instanci aplikace Panda během několika dnů. K provozu aplikace tak klient nepotřebuje žádné specifické vybavení, protože ji využívá ve formě služby. Pro přístup do Pandy pak stačí pouze počítač, tablet nebo mobil s připojením k internetu.
K citlivým údajům se dostanou jen oprávněné osoby.
Veškeré přenosy dat jsou zabezpečené.
Veškerá data jsou pravidelně zálohována a ztráta dat je minimalizována.
Mateřské školce poskytneme plnou podporu při řešení potenciálních problémů s používáním Pandy prostřednictvím našeho Helpdesku. Klienti nám mohou zadávat návrhy na rozvoj aplikace, tyto návrhy mohou být po vzájemné dohodě realizovány formou nové verze aplikace.
Neustále pracujeme na nových funkčnostech a vylepšeních aplikace Panda, které jsou pak po dohodě a nasazení nové verze systému okamžitě dostupné zdarma všem našim stávajícím zákazníkům.

Vyzkoušejte si

Připravili jsme pro Vás demo verzi aplikace Panda, můžete si ji v praxi vyzkoušet v různých rolích – rodič, učitel nebo manažer školky.

Kontaktujte nás

Máte zájem začít používat Pandu ve Vaší školce? Máte další dotazy ohledně toho co Panda umí, obchodních nebo cenových podmínek? Neváhejte kontaktovat naše obchodního zástupce.

Kolik Vás bude Panda stát

Zavedení systému

ZDARMA
  • V případě základního vzhledu a standardních funkčností

Měsíční paušál do 100 dětí

50,-za dítě
  • Pro menší školky a organizace

Měsíční paušál nad 100 dětí

40,-za dítě
  • Pro střední a větší školky a organizace
Vše co budete k běžnému používání aplikace potřebovat, tj. provoz aplikace s garantovanou dostupností, pravidelné zálohování všech dat, technická podpora v běžných pracovních hodinách, pravidelné aktualizace a vylepšování aplikace o nové funkčnosti.
Platíte vždy pouze za děti, které do Vaší školky daný měsíc dochází. Můžete tak v systému evidovat mnohem více dětí, než za které budete platit (např. na další školní rok, děti co přerušily / ukončily docházku atd).
Pokud budete požadovat další úpravy (vlastní grafický design aplikace, speciální funkčnosti atd.), pak se individuálně domluvíme na ceně za realizaci těchto změn.

Reference